Basın Bülteni

BASIN BÜLTENİ

 

“Kral” ve “Kraliçe” seçildi

Sinemanın “Kral” ve “Kraliçesi”

Sinemanın “güzelleri” belli oldu

Sinemaya yeni yüzler kazandırmayı hedefleyen ve yıllar sonra yeniden düzenlenen 1.Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nda kral ve kraliçe belli oldu. 20 yaşındaki hukuk fakültesi öğrencisi Dilara Gülsün Meydancı kraliçe seçilirken, 22 yaşındaki Robert Lisesi mezunu Orhan Öztürk ise kral oldu. Yarışmada ilk üç dereceye girenler önemli dizilerde rol alacaklar…

70’li yılların efsane dergileri Ses ve Hayat dergileri tarafından düzenlenen, sinemanın kral ve kraliçesini seçerek Yeşilçam’a pek çok oyuncu kazandıran efsane yarışma “1. Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması” İstanbul’da Ataköy Wow İstanbul Hotel & Convention Center’da muhteşem bir gala gecesiyle yapıldı. Bonne Vie dergisi, Atilla Kaplakarslan Vizyon Production, Bonart Ajans ve Antalya Holiday Medya iş birliğiyle gerçekleştirilen yarışmanın öncesinde oyuncu Nuri Alço ünlü isimlerle kırmızı halı röportajları yaparken, gecenin sunuculuklarını ise Ceren Kaplakarslan ve Vatan Şaşmaz birlikte yaptılar.

Film-San Vakfı’nın manevi katkılarıyla gerçekleştirilen “1.Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması”nın jürisinde ise ünlü isimler de yer aldı. Sinema ve TV dizi sektörünün ünlü yapımcıları Şükrü Avşar (Avşar Film), Mehmet Yiğit Alp (NTC Medya), Çağrı Bingüller (Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi), Engin Çağlar (Film-San Vakfı Bşk.) Salih Güney, Tamer Karadağlı, Şoray Uzun, Ömür Gedik, Wilma Elles, Kendi, Gönül Yazar, Zafer Gündoğdu, Muammer Kapucuoğlu ve Berna Burçin Çakır (Wow hotel genel müdür yardımcısı) jüri koltuğunda oturdular.

Yaşayan değerlere  onur ödülü…

1.Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması gala gecesinde ayrıca “Yaşayan Değerlere Saygı“ bölümünde ünlü sunucu ve gazeteci Halit Kıvanç, Muhterem Nur, gazeteci Erdoğan Sevgin ve Nuri Alço’ya yaşam boyu meslek ve onur ödülüleri verildi. Ödülünü alırken ayakta dakikalarca alkışlanın 93 yaşındaki Halit Kıvanç oldukça uzun süren teşekkür konuşmasından sonra “Ben ancak bu kadar kısa konuşabiliyorum” dedi.

TV 8,5 tarafından çekimleri yapılan ve banttan yayınlanacak gala gecesinde yarışmacılar yönetmen Avni Kütükoğlu başkanlığında Drama İstanbul Oyunculuk Atölyesi hocaları ile kostümlerle Muhteşem Yüzyıl ve Kleopatra adlı tiyatro oyunları yanısıra finalde New Torres erkek giyim ve Fashion 4You’nun kreasyonlarını sergiledikleri mini defile ile sahneye çıkarak yeteneklerini sergilediler. Bölüm aralarında ise konuk sanatçılar Ömür Gedik,  Fas asıllı sanatçı İman, Kendi, ve Kamuran Akkor sahne çıkarak şarkıları ile geceye renk kattılar.

Gönül Yazar menisküs olmuş…

Taş bebek lakaplı ünlü sanatçı su birikintisine basarak ayağının kaydığını ve dizlerindeki kasların yırtılmasına neden olduğunu belirterek zor günler geçirdiğini söyledi. Sahneye çıkarken zorlanan ünlü sanatçıya çevresindekiler yetiştiler…

Yetenekliler taç giydiler…

Yarışmada 20 yaşındaki hukuk fakültesi öğrencisi Dilara Gülsün Meydancı “Kraliçe” seçilirken ikinciliği hukuk öğrencisi Suğdem Gözalır, üçüncülüğü ise Çello öğrencisi olan Esra Erdoğan kazandı. Erkeklerde ise 22 yaşındaki Robert Lisesi mezunu Orhan Öztürk “Kral” seçilerek taç giyerken ikinciliği işletme öğrencisi Erkan Çelik, üçüncülüğü ise dış ticaret eğitmi alan Recep Usta aldı. Ayrıca Türkü Su Demirel Wow Otel güzeli seçilirken ünlü sinema oyuncusu ve “Prens” lakaplı Salih Güney kendi oyu ile Adanalı hemşerisi 22 yaşındaki Kağan Ağca’yı “Yeşilçam’ın Prensi” seçerek ünvanını devrettiğini açıkladı. Salih Güney, Kağan Ağca oyunculuk eğitimini üstlendiğini de söyledi. Kraliçe Dilara Gülsün Meydancı’ya tacını yapımcılar Şükrü Avşar ve Mehmet Yiğitalip birlikte taktılar. Kral Orhan Öztürk’e ise tacını Ömür Gedik ve Wilma Elles beraber taktılar.

Yarışmada kraliçe seçilen Dilara Gülsün Meydancı 2017 yaz ayında K.K.T.C.’de gerçekleştirilecek 12. Miss Fashion TV İnternational Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek.

İlk üç dereceyi paylaşacak kız ve erkek yarışmacılar ödül olarak; jüride bulunan yapımcıların sinema ve dizi film projelerinde yer alacaklar, Osman Yağmur Dereli Sanat Akademisi’nden oyunculuk eğitimini,  Ayça Kuru Akademisi’nden zarafet, yürüyüş ve doğru duruş, imaj ve stil danışmanlığı eğitimlerini, Adem ile Havva Cerrahi Tıp Merkezi’nden ise dereceye girenlere bir yıllık check-up’ları  ücretsiz yapılacak.

Sosyal sorumluluk projesi…

Organizasyonda sosyal sorumluluk projesi olarak Türk Kızılay’ı & Engelsiz Yaşam Vakfı  ve Mng kargo işbirliğiyle Mardin Nusaybin Çocuk Gelişim Merkezi’ndeki 6-16 yaş grubu kız ve erkek çocuklara gönderilmek üzere davetliler tarafından getirilen kitap, spor ayakkabı ve eşofman gibi eşyalar toplandı.

 

 


Efsane yarışma geri döndü, “Sinema ve Dizi Sektörünün Kral ve Kraliçesi “ seçildi…

 

70’li yılların efsane dergileri Ses ve Hayat tarafından düzenlenen, sinemanın kral ve kraliçesini seçerek Yeşilçam’a pek çok oyuncu kazandıran efsane yarışma “1.SİNEMANIN KRAL VE KRALİÇESİ YARIŞMASI

22 Mart’da  İstanbul’da düzenlendi. Yarışmada dereceye girenler önemli dizilerde rol alacaklar.

 

Yıllar once her yıl düzenlenerek yeşilçamın  kral-kraliçesinin seçildiği ve seçilenlerin o yıllar da sinema filmlerinde boy gösterdiği nostaljik geleneksel  “1.SİNEMANIN KRAL VE KRALİÇESİ YARIŞMASI günümüzde BONNE VIE ( YENİ HAYAT) dergisi ile devam edecek. Vizyon Production, Bonart Ajans ve Antalya Holiday Medya iş birliğiyle organizasyonu 22 Mart Çarşamba günü, Wow İstanbul Hotel & Convention Center’de 500 kişilik Yemekli bir Gala olarak gerçekleştirilen  yarışmanın sunuculukları ise Ceren Kaplakarslan ve Vatan Şaşmaz tarafından yapıldı.

 Film-San Vakfı’nın manevi katkılarıyla gerçekleştirilen Bakırköy 36. Noter Vekili Fatoş Gökarar’ın onaylayacağı Yarışmanın  jüri üyeleri;

1. WOW HOTEL  GN.MD.YRD. SAYIN BERNA BURÇIN ÇAKIR,

2.SUNUCU, SENARIST, YÖNETMEN VE OYUNCU ŞORAY UZUN,

3. SANATÇI, GAZETECI, SINEMA ELEŞTIRMENI, HAYVAN HAKLARI     SAVUNUCUSU VE

   HAÇIKO DERNEĞI BŞK. ÖMÜR GEDIK,

4.SESLENDIRME SANATÇISI, SINEMA VE TV OYUNCUSU TAMER   KARADAĞLI,

5. 2015’DE ALTIN PALMIYE YILIN EN IYI KADIN OYUNCU ÖDÜLLÜ OYUNCU

    WILMA ELLES,

6. NTC  MEDYANIN KURUCU BAŞKANI SAYIN MEHMET YIĞIT ALP,

7.JURI BAŞKANI. AVŞAR FILMIN YÖN.KUR.BŞK.  ŞÜKRÜ AVŞAR,

8.TÜRK TIYATRO, SINEMA VE DIZI OYUNCUSU SALIH GÜNEY,

 9.BAŞARILI SANATÇI KENDI,

10.EFSANE SINEMA VE DIZI  OYUNCUSU VE FILM-SAN VAKFI BAŞKANI

     SAYIN ENGIN ÇAĞLAR,

11.YAPIMCI VE OSMAN YAĞMURDERELI SANAT AKADEMISI YÖNETIM

     KURULU BAŞKANI ÇAĞRI BINGÜLLER,

12. EFSANE ÜNLÜ SANATÇI TAŞ BEBEK GÖNÜL YAZAR,

13. KLASS DERGISININ SAHIBI  MUAMMER KAPUCUOĞLU,

14. FOTOGRAF SANATÇISI ZAFER GÜNDOĞDU,

 gibi Ünlüler tarafından yapılmış olup ilk üç dereceyi paylaşacak kız ve erkek yarışmacılar ödül olarak;

 • Juride bulunan Yapımcıların Projelerinde yer alacaklar,
 • Osman Yağmur Dereli Sanat Akademisi’nden Oyunculuk Eğitimini,  
 • Ayça Kuru Akademisinden Zarafet, Yürüyüş ve doğru duruş, İmaj ve Stil Danışmanlığı Eğitimlerini,
 •  Adem ile Havva Cerrahi Tıp Merkezinden Dereceye girenlere 1 yıllık check-up’lar kazanmışlar
 •  Yarışmada birinci seçilecek Kız yarışmacı 2017 yaz ayında K.K.T.C.’de gerçekleştirilecek 12. Miss Fashion TV İnternational Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etme hakkı da kazanmıştır.

 

12 Mart Elemeler sonrası Fotograf Sanatçısı Zafer Günay Gündoğdu tarafından çekimleri gerçekleştirilip, Kampa giren 14 kız - 14 erkek yarışmacı, Kamp süresince Uzman Psikolog Esra Özkeseci ve NLP Uzmanı Pınar Erdem denetiminde, AFON Güzellik Merkezi Ekibinin Saç ve Cilt Bakımları yapılmış ve yönetmen Avni Kütükoğlu başkanlığında Drama İstanbul Oyunculuk Atölyesi hocaları ile  Oyunculuk Dersleri ve Skeçlerin Sahneye konulması ile Ayça Kuru Akademi hocası Ayça Kuru’dan imaj, zarafet, yürüyüş-duruş, Vizyon Production Atilla Kaplakarslan’dan da koreografi dersleri alarak gala gecesine hazırlanmışlardır.

 

26 Mart Pazar günü TV 8,5 tarafından Banttan yayınlanacak gala gecesinde  Yarışmacılar Kostümlerle Muhteşem Yüzyıl, Kleopatra ve Yeşilçam Filmlerinden bölümler sergilemenin yanısıra Finalde NEW TORRES Erkek Giyim ve FASHION 4YOU Firmalarının Kreasyonlarını sergileyecekler bölüm aralarında Konuk Sanatçılarımız Ömür Gedik, Kendi,  Elif Kaya, İman ve Kamuran Akkor sahne alarak izleyenlere konserler vermişlerdir.

 

www.sinemaguzeli.com  sayfasına girip Yurtiçi ve Dışından giriş kayıt formunu dolduran 1033 Kişiden 64 Kız ve 64 Erkek   fotoğraf elemesini geçmiş ve  adaylar, 12 Mart Pazar günü  Wow İstanbul Hotel & Convention Centerl’de ön jüri tarafından canlı elemeden geçip 14 kız - 14 erkek finalist olarak belirlenip  finale gitmeye hak kazanmışlardır.

 

1.Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması Gala Gecesi ayrıca her yıl tekrarlanacak “YAŞAYAN DEĞERLERE SAYGI “ bölümünde Halit Kıvanç, Muhterem Nur, Erdoğan Sevgin ve Nuri Alço’ya YAŞAM BOYU MESLEK ve ONUR ÖDÜLÜ takdim edilmiştir.

 

Yarışmada SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ olarak Türk Kızılayı & Engelsiz Yaşam Vakfı & Mng Kargo işbirliğiyle MARDİN NUSAYBİN ÇOCUK GELİŞİM MERKEZİ 6-16 Yaş Grubu Kız ve Erkek Çocuklarımız için  Davetiyeye  Gala Gecesine gelirken yanlarında Kitap, Spor Ayakkabı ve Eşofman getirmelerini rica edip toplanan eşyaları Mng Kargo ile Nusaybine gönderilecek olup AFRİKA ANADOLU DOSTLUK v SANAYİCİLERİ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ Bşk.., PERFORM YAPI A.Ş. LEVENT KULOĞLU KAMPANY YÖNETİM Kur. Bşk.  LEVENT KULOĞLU Organizasyona Destek vermiştir

 

Saygılarımızla.

 

Atilla Kaplakarslan                                                    Caner Budak                                        Selda Ercaner

Organizasyon Komitesi Bşk.                                     Pr Sorumlusu                                        Pr Sorumlusu

 

ORGANİZASYON KOMİTESİ

 

 

 • BAŞKAN                              : Atilla Kaplakarslan / Vizyon Production & Engelsiz Yaşam Vakfı
 • BAŞKAN YRD.LARI        :  Hakan Solaker /  Bonnıe Vıe Dergisi

   Aşkın Koç / Holiday Medya / Antalya

   Arif Işık / Bonart Ajans

 • SUNUCULAR                     : Vatan Şaşmaz & Ceren Kaplakarslan
 • AVRUPA ELEMESİ          :  Ayhan Aydın Management & Entertainment
 • YÖNETMEN                        : Avni Kütükoğlu ( Finalistlerin Eğitimi ve Sahne Skeçlerinin

                                                                                                Hazırlanıp Uyarlanması )

 • SÜPERVİZOR                    : Ayça Kuru ( Diksiyon, imaj, zarafet, yürüyüş-duruş çalışmaları )
 • SPONSORLUK ÇALIŞMALARI                     : Burçak Ilıman / Avantgarde İletişim
 • TEKNİK SORUMLU                             : Yavuz Toraman / TT Production       
 • KOREOGRAFİ ve MÜZİK                                : Atilla Kaplakarslan
 • DANS KOREOGRAFİ                           : Levent Köksal
 • SAĞLIK SPONSORU/AMBULANS       : Adem & Havva Cerrahi Tıp Hastanesi
 • SAÇ ve MAKYAJLAR                           : Afon  Güzellik Merkezi
 • ORTAK PROJE,  DAĞITIM

KARGO ve HİZMETLERİ                                : MNG Kargo

 • UZMAN PSİKOLOG                              : Esra Özkeçeci
 • NLP UZMANI                                          : Pınar Erdem
 • KLAKETLER                                         : Mercan Promosyon
 • SÜSLEME                                                : Oscar Catering
 • MATBAA                                                 : Kiraz Medya Matbaacılık
 • DEKOR                                                     : Maestro Mimarlık / Metin Kaya
 • KIZ FİNALİSTLER SORUMLUSU        : Petek Makal
 • ERKEK FİNALİSTLER SORUMLUSU : Kemal Taymaz
 • PİAR SORUMLUSU                                : Caner Budak
 • PİAR DESTEĞİ                                       : Avantgarde İletişim / Selda Ercaner
 • SOSYAL MEDYA                                    : Emrah Yedekçi / Anatolia System
 • GRAFİK & TASARIM                            : Bonart Ajans
 • YARIŞMACI İRTİBAT                          : Bahar Bozak / Bonart Ajans
 • YARIŞMA RESMİ İÇECEĞİ                : XXL Energy Drink

 

 

1.SİNEMANIN KRAL VE KRALİÇESİ YARIŞMASI FİNALİST

 KIZLAR

 

 

NO

 

ADI SOYADI

DOĞUM

Yeri / Yaşı

ÖLÇÜLERİ

Boy /Göğüs/Bel / Kalça

MESLEĞİ

ÖĞRENİM

 

PUANI

 

1

 

SUĞDEM GÖZALIR

 

 

İstanbul / 23

 

1.70-85-60-88

 

Hukuk Fakültesi Öğrencisi

 

 

 

2

 

TÜRKÜ  SU DEMİREL

Iğdır / 19

 

1.70- 88-57- 84

Mimarlık Bölümü Öğrencisi

 

 

 

3

 

NESLİŞAH AKRAY

Adana / 23

1.70-90-65-92

 Radyo Tv Sinema Öğrencisi

 

 

 

 

4

 

SONGÜL İNCE

 

Berlin / 17

1.70-75-59-88

Lise Öğrencisi

 

 

 

5

 

ESRA ERDOĞAN

 

 

İstanbul / 22

 

1.70-90-50-90

 

Yüksek Lisans Çello Öğrencisi

 

 

6

 

AYBİKE SOYDAN

Hatay / 23

1.71-75-62-88

 Mimarlık Öğrenci

 

 

7

TUĞBA KIRCA

 

Datteln / 25

1.70-80-63-93

 Uluslararsı Ticaret Öğrencisi

 

 

8

MELTEM AVŞAROĞLU

 

Şanlı Urfa / 25

          1.72-85-62-88

 Avukat ve Yazar

 

 

9

ALARA TURGUT

İstanbul / 21

1.71-87-64-96

 Beslenme ve Diyetetik Öğrencisi

 

 

 

10

DİLARA GÜLSÜN MEYDANCI

İstanbul / 20

         1.75-85-62-93

 Hukuk Fakültesi Öğrencisi

 

 

11

EYLEM YÜCEL

İstanbul / 24

1.76-85-67-95

Radyo Televizyon Programcılığı Öğrencisi

 

 

 

 

12

TİFFANY İNCİ KURAK

Stuttgart / 21

1.77-88-62-90

 Bioteknoloji Hazırlık Kozmetik Öğrencisi

 

 

 

13

ESMA SOYSAL

İstanbul / 21

1.78-75-60-80

Lise ÖgrenciSİ

 

 

14

 

SİNEM ALPAN

 

İstanbul / 23

 

1.75-86-64-92

 Kimya Mühendisliği Öğrencisi

 

 

 

 

1.SİNEMANIN KRAL VE KRALİÇESİ YARIŞMASI FİNALİST

ERKEKLER

 

 

NO

 

ADI SOYADI

DOĞUM

Yeri / Yaşı

ÖLÇÜLERİ

 Boy / Ceket / Pant.

MESLEĞİ

ÖĞRENİM

 

PUAN

 

 

 

1

 

KORHAN KÜÇÜK

 

 

Berlin / 22

1.80 / 48-32

 

İlkokul Öğretmenliği Ögrencisi

 

 

2

 

KAĞAN AĞCA

 

 

Adana / 22

1.78 / 48 - 29

Uluslar arası İlişkiler ve Siyaset Bilimi / Öğrencisi

 

 

 

3

 

MERT ÜSTGÖRÜL

 

 

Manisa / 20

1.86-48-32

Turizm İşletmeciliği Ögrencisi

 

 

4

 

MEHMET AYGÜZEL

 

 

Bursa / 25

1.86-48-32

Konservatuar Tiyatro Bölümü Ögrencisi

 

 

5

ERKAN ÇELİK

İzmir / 25

1.84-50-31

İşletme Blümü Ögrencisi

 

 

6

 

RECEP USTA

 

İstabul / 20

 

1.86-48-32

Dış Ticaret Bölümü Ögrencisi

 

 

 

7

MAHSUM TURGAY

İzmir / 22

1.86-48-32

Açık ğretim / İşletme Ögrencisi

 

 

 

8

BERKEM BEYTEKİN

Zonguldak / 23

1.88-50-32

Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Ögrencisi

 

 

 

9

OZAN YILDIRIM

İstanbul / 24

1.90-48-32

Endüstri Meslek Lisesi Öğrencisi

 

 

10

MERT KILIÇ

İstanbul / 20

1.90-50-32

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Ögrencisi

 

 

11

BERK  HASGÜLER

İzmir / 22

1.94-50-32

Lojistik Bölümü Ögrencisi

 

 

12

ALİ  DİLEK

İstanbul / 20

1.93-48-32

Üniversiteye Hazırlık Ögrencisi

 

 

13

 

MEHMET İŞGÜZAR

İstanbul / 22

1.90-48-32

Uçak Motor Bölümü Ögrencisi

 

 

14

 

 

ORHAN ÖZTÜRK

 

 

Bursa / 22

 

1.91- 48-30

 

Robert Lisesi Mezunu

 

 

 

 


Efsane yarışma  “Sinemanın Kral ve Kraliçesi” için Avrupa Elemesi…

Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması ilk Elemesi Berlin’de yapılacak…

Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışmasına Avrupa’da yaşayan Gençlerden büyük ilgi…

70’li yılların efsane dergileri Ses ve Hayat tarafından düzenlenen, sinemanın kral ve kraliçesini seçerek Yeşilçam’a pek çok oyuncu kazandıran efsane yarışma “Sinemanın Kral ve Kraliçesi” yarışması Şubat ayında Antalya’da düzenlenecek. Yarışmada dereceye girenler önemli dizilerde rol kapacak.

 

Yıllar once her yıl düzenlenerek sinemasnın kral-kraliçesinin seçildiği ve seçilenlerin o yıllar da sinema filmlerinde boy gösterdiği nostaljik geleneksel  “Sinemanın Kral ve Kraliçesi” yarışması günümüzde BONNE VIE dergisi ile devam edecek. Vizyon Production, Bonart Ajans ve Antalya Holiday Medya iş birliğiyle organizasyonu 28 Şubat salı günü, Antalya Starlight Resort Hote Side’de gerçekleştirilecek yarışmanın sunuculukları ise Ceren Kaplakarslan ve Vatan Şaşmaz yapacak..

 

Film-Sanr Vakfı’nın manevi katkılarıyla gerçekleştirilecek “1.Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarişmasi”nın jüri üyeleri arasında sinema ve TV dizi sektörü’nün ünlü yapımcıları Şükrü Avşar (Avşar Film), Mehmet Yiğit Alp (NTC Medya), Faruk Bayhan (MF Yapım), Çağrı Bingüller (Osman Yağmur Dereli Sanat Akademisi) ve Engin Çağlar (Film-San Vakfı Bşk.)Salih Güney, Bahar Öztan tarafından yapılacak olup ilk üç dereceyi paylaşacak kız ve erkek yarışmacılar ödül olarak; Osman Yağmur Dereli Sanat Akademisi’nden kamera önü oyunculuk eğitimini ücretsiz alacaklar, Ayrıca jürideki yapımcıların projelerinde ror alacaklar. Yarışmada birinci seçilecek Kız yarışmacı 2017 yaz ayında K.K.T.C.’de gerçekleştirilecek 12. Miss Fashion TV İnternational Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etme hakkı da kazanacak.

 

Yarışmanın Avrupa Elemeleri Berlin’de AYHAN AYDIN Management & Entertainment  tarafından ORIENT MAGAZIN Berlin’in katkılarıyla Türkiye’den gelecek Juri Üyeleri Salih Güney, Atilla Kaplakarslan, Ceren Kaplakarslan, Av.Edip Önder ve Aşkın Koç  tarafından yapılacak ve  seçilecek 2 Kız – 2 Erkek İstanbuldaki Elemelere katılmadan direk Antalyadaki Finale gitmeye hak kazanacaklardır.Berlin irtibat info@ayhan-aydin.com

 

Bora Jet Airlines’in ulaşım sponsorluğuyla  21-29 Şubat 2017 tarihlerinde Antalya Starlight Resort Hote Side’de Kampa girecek 14 kız - 14 erkek yarışmacı, yönetmen Avni Kütükoğlu başkanlığında Drama İstanbul Oyunculuk Atölyesi hocaları ve  Ayça Kuru Akademi hocası Ayça Kuru’dan  imaj, zarafet, yürüyüş-duruş, stratejik danışmanlık, Vizyon Production Atilla Kaplakarslan’dan da koreografi dersleri alarak gala gecesine hazırlanacaklar.

 

TV 8,5 tarafından yayınlanacak gala gecesinde  Ömür Gedik ve Elif Kaya gibi ünlü sanatçılar sahne alarak izleyenlere konserler verecekler. www.sinemaguzeli.com  sayfasına girip giriş kayıt formunu doldurarak fotoğraf elemesini geçen adaylar, 19 Şubat pazar günü Hotel Mercure Istanbul Bomonti’de  ön jüri tarafından canlı elemeden geçip 14 kız - 14 erkek finalist olarak belirlenip Antalya’daki finale gitmeye hak kazanacaklar.

 

Atilla Kaplakarslan                                                                            Aşkın Koç

Organizasyon Komitesi Bşk.                                                             Holiday Medya